Jeśli chodzi o rozwiązania mające z założenia przeciwdziałać problemowi przerzedzonych, czy też rzadkich włosów, jest dzisiaj wiele „cudownych” preparatów. Ale kuracje te, po pierwsze nie są rzetelnie sprawdzone. A po drugie – ich przebieg jest często tak niejasny, że ludzie po prostu zniechęcają się już od samego czytania instrukcji. Tymczasem – po co tak robić? Czy nie byłoby lepiej skorzystać z czegoś, co jest proste i wygodne, a dodatkowo – całkowicie bezpieczne?

Na pewno HairFor2 będzie dla Ciebie idealną opcją

Prosty i skuteczny patent na włosy, które wyglądają zdrowo, gęsto i konkretnie. Co najważniejsze, tutaj też rzuca się w oczy szybkość i mega power działania. To jest normalne – ten preparat nie tylko będzie pomocny przy włosach rzadkich. Jeśli masz po prostu cienkie włosy – optycznie je pogrubisz, i to bardzo szybko. Gęste i puszyste, ot tak – to zdecydowanie możliwe!

Wybierz dla siebie konkretny wariant

Mamy tu do czynienia z dostępnością aż 10 wariantów kolorystycznych. Ważne – gdy dobierasz kolor, koniecznie dobieraj jak najbardziej zbliżony do swojego autentycznego koloru włosów. Jeśli nie masz pewności co do dobrania wariantu, zawsze bezpieczniej będzie postawić na taki wariant, który będzie ciemniejszy. Co do trwałości – pełniejsza fryzura będzie się tutaj utrzymywała do umycia włosów. To wydajny preparat, bo jedno opakowanie wystarcza na wykorzystanie aż 15 dawek. Nie ma znaczenia czy jesteś mężczyzną, czy kobietą i ile masz lat.

dermago-paleta-dostepnych-kolorow

Potęga mikrowłókien w sprayu

Wystarczy umyć włosy, najkorzystniej gdyby był oto szampon HairFor2, który wykorzystuje się specjalnie właśnie po lakierze Hairfor2, co daje świetne ochronne właściwości. Nie wykorzystuj jeszcze produktów do stylizacji. Wystarczy, że skorzystasz odżywkę bez spłukiwania. Gorąco polecamy środek do pogrubiania włosów – Toppik. Hairfor2 nakładasz wyłącznie na włosy suche, trzeba wstrząsnąć pojemnikiem zanim użyjesz pierwszy raz – dosyć energicznie. Spryskuj włosy 2 centymetry od linii czoła, z zachowaniem odległości około 15-20 centymetrów. Jeśli naniesiesz równo z linią czoła, nie będzie efektu i pobrudzisz czoło. Z każdym pryśnięciem dostrzeżesz wzrost gęstości i grubości. Zajrzyj na https://www.dermago.pl/inne-do-zageszczania/hairfor2-100ml.html i zobacz dlaczego konkretnie będzie to dobra decyzja. Jest coś co musisz wiedzieć – przy tym preparacie, w przeciwieństwie do mikrowłókien, włosy nie będą błyszczące – tylko matowe. Oczywiście możesz to rozwiązać wykorzystując żele czy woski, przez to próbując zyskać dodatkowy połysk.

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.