Przeglądana kategoria Dom

Oprawy wpuszczane czy natynkowe?

Zanim wybierzesz oświetlenie LED do domu lub biura, musisz poznać rodzaje opraw sufitowych. To właśnie przede wszystkim od nich zależy, jak będą prezentowały się, zakupione przez Ciebie lampy. Najpopularniejsze modele to: oprawy natynkowe oraz oprawy wpuszczane. Pierwsze są zdecydowanie mocniej wyeksponowane, natomiast drugie dają możliwość ukrycia wszystkich elementów instalacyjnych. Które z nich wybrać?

Czytaj więcej

Jak przechowywać rzeczy w salonie?

Salon jest prawdziwym centrum życia w większości domów. To tam dzieją się najważniejsze wydarzenia rodzinne, są prowadzone najciekawsze rozmowy i podejmowane decyzje. Dlatego warto zadbać o przestrzeń i sprawić, aby była jak najbardziej komfortowa oraz zorganizowana. Dalsza część artykułu pokaże Ci, w jaki sposób przechowywać rzeczy w salonie, tak aby wszystkie miały swoje miejsce i nie przeszkadzały w codziennym życiu.

Czytaj więcej

Drzwi zewnętrzne w stylu angielskim

eśli Twoje serce bije szybciej na widok klasycznych form, naturalnych materiałów czy eleganckich i gustownych zdobień, z pewnością spodobają Ci się wnętrza w stylu angielskim. Jednym z elementów, który odgrywa bardzo ważną rolę w tych aranżacjach, zaraz obok mebli i dodatków, są drzwi zewnętrzne. Piękne, drewniane konstrukcje już od progu zachwycają swoim pięknem. Dowiedz się, czym charakteryzują się drzwi w stylu angielskim. Zapraszamy do lektury!

Czytaj więcej