Zbliżające się wielkimi krokami uroczystości rodzinne często wiążą się z koniecznością zakupu wyjątkowego prezentu dla bliskich osób. W takiej sytuacji warto postawić na coś oryginalnego, pamiątkowego oraz sentymentalnego. Dzięki temu osoba wręczająca podarunek będzie miała pewność, że jej prezent nie zostanie rzucony w kąt, za to pozostanie w sercu obdarowanego bliskiego lub znajomego na wiele długich lat.

Grawerowane kryształy i personalizowane statuetki 3D – kreatywnie i pomysłowo

Optymalnym rozwiązaniem dla bardziej wymagających klientów będą grawerowane kryształy oraz statuetki 3D. Można je kupować nie tylko dla bliskich, ale również dla siebie samych i umieścić w swoim domu lub mieszkaniu.

Kryształy 3D występują w wielu różnych formach, dlatego kluczowe znaczenie ma to komu są wręczane oraz na jaką okazję będzie się je zamawiało. Największą popularnością cieszą się modele z motywami:

  • bajkowymi,
  • kwiatowymi,
  • biznesowymi,
  • naukowymi,
  • ślubnymi,
  • świątecznymi.

Wszelkie produkty należące do tej kategorii można znaleźć na stronie internetowej kryształy3d.pl. Strzałem w dziesiątkę okażą się m.in. zdjęcia 3D w szkle, które można wręczyć bliskim na urodziny, rocznicę ślubu, zakończenie studiów, dzień kobiet, ceremonię ślubną, walentynki czy też jakąś inną uroczystość.

Róża 3D – prezent na urodziny

Statuetki są bezproblemowo personalizowane i stanowią pamiątkę na wiele kolejnych miesięcy. Mogą mieć związek np. z wygraniem jakichś ważnych zawodów sportowych, a obdarowana osoba poczuje się jak prawdziwa gwiazda sportu.

Grawerowane kryształy i personalizowane statuetki 3D – co jeszcze trzeba o nich wiedzieć?

Grawerowanie 3D w szkle odbywa się poprzez grawerunek laserem 3D. Całość jest wykonywana niezwykle starannie, precyzyjnie i z zachowaniem największych walorów estetycznych. Dzięki temu podarunek prezentuje się znakomicie i zachwyci swoim designem najbardziej wymagających odbiorców. 

Grawer 3D w szkle to gwarancja unikalnego wzornictwa. Dodatkowo zainteresowani mogą się wyposażyć w różnorodne akcesoria do statuetek 3D, a konkretniej w podstawki LED (szklane, z tworzywa oraz drewniane) oraz te w wersji tradycyjnej (szklane i drewniane). Statuetki na urodziny oznaczają kreatywne i nieco humorystyczne podejście do tematu. Każdy będzie mógł do nich wracać myślami i ustawić je w dowolnie wybranym miejscu (np. w salonie, sypialni czy też przedpokoju – świetnie prezentują się na półkach, szafkach i komodach). Zdjęcia w szkle 3D to doskonała pamiątka zwłaszcza w przypadku seniorów i osób wrażliwych, którzy bardzo lubią dostawać tego typu upominki i rzadko kiedy się z nimi rozstają. To niepowtarzalna szansa na wyrażenie swoich uczuć.