Łysienie może przytrafić się każdemu, bez względu na wiek i płeć. Także bez względu komu się ono przytrafi, jest równie problematyczne i wstydliwe. Istnieją jednak sposoby, by skutecznie jemu zaradzić. Jednym z nich jest preparat Nanogen Serum GF.

Czym jest Nanogen Serum GF?

Nanogen Serum GF to nic innego jak preparat zatrzymujący proces łysienia oraz stymulujący odrost włosów. Wyprodukowany został on w laboratoriach Pangaea w Wielkiej Brytanii oraz przebadany w instytucie medycznym BIO-EC we Francji. Jest jednym z produktów linii kosmetyków Nanogen (https://www.nanogen.pl/), które umożliwiają milionom osób na całym świecie uzyskanie pięknych, gęstych włosów.

Co odróżnia Nanogen Serum GF od innych preparatów na porost włosów?

Preparat Nanogen Serum GF zawiera zestaw innowacyjnych składników zwanych Growth Factors (GF), stąd też pochodzi skrót GF w nazwie preparatu. Wpływają one na cykl życia włosa – wydłużają go w fazie anagenowej i jednocześnie skracają w fazie telogenowej. Badania przeprowadzone w instytucie medycznym BIO-EC we Francji dowiodły, że preparat Nanogen Serum GF jest o wiele bardziej skuteczny w działaniu niż Minoxidil, czyli najpopularniejszy składnik preparatów na porost włosów. Co więcej, badania dowiodły, że Serum stymuluje odrost włosów o 237% skuteczniej w porównaniu do Minoxidilu w jego największym stężeniu dopuszczonym do sprzedaży, które wynosi 5%.

Co sprawia, że preparat Nanogen jest tak skuteczny?

Firma Nanogen do produkcji Serum używa naturalnych czynników wzrostu włosa, które są o wiele bardziej skuteczne w porównaniu do sztucznych substancji chemicznych bądź ekstraktów ziołowych, które jedynie częściowo naśladują czynniki wzrostu włosa. Czynniki wykorzystywane w preparacie Nanogen są bardzo silne, działają jednakowo skutecznie u kobiet oraz mężczyzn i jednocześnie nie powodują żadnych reakcji alergicznych ani skutków ubocznych. Czynniki wzrostu włosa są pozyskiwane przez firmę Nanogen z roślin w unikalnym, opatentowanym procesie.

Jak stosować Serum Nanogen GF?

Sposób użycia preparatu jest banalnie prosty. Wystarczy za pomocą dołączonej pipety odmierzyć 1 ml środka, a następnie jego zawartość nałożyć na miejsca, gdzie znajduje się mniej włosów. Później wystarczy rozmasować substancję po skórze głowy i poczekać do jej wyschnięcia i gotowe. Serum powinno być stosowane raz dziennie o dowolnie wybranej porze. Jedno opakowanie starcza na miesiąc kuracji. Podstawowa kuracja natomiast powinna trwać minimum 3 miesiące a optymalna 6 miesięcy, jednak nie ma żadnych przeciwskazań, aby stosować preparat przez dłuższy okres.

Gdzie można kupić Serum Nanogen GF?

Preparat można zakupić na stronie polskiego dystrybutora produktu, którą znajdziemy pod adresem: https://www.nanogen.pl/product/nanogen-serum-gf-30ml,4.html. Znajdują się tam również pokazowe zdjęcia, na których można zobaczyć, jakie efekty daje kuracja Serum Nanogen GF.

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.