Picie kawy to dziś tak naprawdę styl życia. O kawie wiemy coraz więcej, coraz bardziej skrupulatnie wybieramy jej gatunki, sposób palenia i parzenia. Dlatego dobra kawa, to dziś często podstawa każdego biura, stoiska targowego czy konferencji. Jej smak jednak zawsze uzależniony jest od wysokiej jakości, profesjonalnego ekspresu do kawy.

Wynajem ekspresów

Uczestnictwo w różnego rodzaju targach czy konferencjach to świetny sposób na promocję swojej firmy i przyciągnięcie uwagi nowych klientów. Walcząc o nią, warto zrobić to w elegancki i przemyślany sposób. Idealnym rozwiązaniem będzie z pewnością wynajem ekspresu do kawy od firmy baristycznej i zaserwowanie gościom pysznego napoju. Zagwarantuje to przede wszystkim wysoką jakość i niepowtarzalny smak proponowanej filiżanki kawy. Co więcej, wynajem ekspresu podczas eventu niesie ze sobą szereg korzyści. Oprócz wspomnianego umocnienia wizerunku marki, jest gwarancją optymalizacji kosztów związanych z wydatkami podczas tego typu wydarzeń. Nie wiąże się bowiem z wynajęciem firmy cateringowej, ani z jednorazowym zakupem ekspresu. Wypożyczenie ekspresu do kawy może być także połączone z usługą wynajęcia baristy, który zadba nie tylko o smak serwowanej kawy, ale również o jej walor wizualny.

Ekspresy do kawy dla firm Warszawa

Jeżeli kupować ekspres do kawy do biura to wyłącznie taki, który przyniesie pełne zadowolenie z zaparzanych kaw. Wybór takiego sprzętu może być jednak poważnym obciążeniem dla budżetu firmy. Optymalnym rozwiązaniem tej sytuacji będzie wypożyczenie tego typu urządzenia. Oferta wynajmu ekspresów do kawy dla firmy w Warszawie jest coraz bogatsza. Warto dobrze prześledzić jednak dotychczasową działalność podmiotów zajmujących się tego typu usługami i wybrać jedynie te sprawdzone, poparte najlepszymi opiniami.

Decydując się na ekspres do kawy do biura warto pomyśleć o tym, że będzie z niego korzystało wiele osób. Musi być to zatem sprzęt efektywny, działający szybko i łatwy w obsłudze. Wybierając ekspres do dzierżawy, nie bójmy się sięgać po modele uznanych marek, jak Nuova Simonelli, Nivona czy Kaffit. Zagwarantują one napój o wyjątkowym smaku i aromacie. Dodatkowymi atutami wynajmu ekspresu do kawy, będzie wsparcie w ramach serwisu ze strony firmy wynajmującej – zarówno w wypadku awarii, jak i przeglądu. W wielu przypadkach można też liczyć na stały dowóz kawy.

Serwis ekspresów do kawy

Firmy wynajmujące urządzenia parzące kawę często oferują także serwis ekspresów do kawy. Możemy być wtedy spokojni o diagnostykę usterek, naprawę ekspresów ciśnieniowych, czyszczenie i odkamienianie. Z pewnością naszą maszyną zajmą się ludzie z ogromną wiedzą i doświadczeniem, którzy zrobią wszystko, aby dać jej drugie życie.

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.